• Ziemia ogrodowa

Ziemia ogrodowa

Nie da się ukryć, iż prawidłowy wzrost i zdrowie roślin posadzonych zarówno w parku, jak i na terenie prywatnej posesji, to w dużej mierze zasługa odpowiednio przygotowanego podłoża.
Ponieważ posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania i zakładania terenów zielonych, zawsze pamiętamy o tym fakcie i przed przystąpieniem do nasadzeń, na danym obszarze wymieniamy glebę na odpowiednią do danego gatunku roślin. Proponowana przez nas ziemia, to czarnoziem mieszany z piaskiem i torfem. Świetnie sprawdza się zarówno do upraw doniczkowych, ogrodowych, jak i trawników. Jej pH 5-6, to optymalny poziom kwaśności. Skład skomponowano z dbałością o to, aby był wolny od chwastów.
Dbając o Państwa wygodę, jesteśmy w stanie dostarczyć ziemię luzem na terenie Warszawy i okolic, ciężarówką o pojemności 10m3.

 

Cena: 110zł/m3

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!