Trawnik z siewu

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą wyjątkową ofertę. Świadczymy usługi związane zarówno z projektowaniem, zakładaniem, jak i pielęgnacją ogrodów. Co ważne, dostarczamy też na zamówienie surowce oraz inne elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania terenów zielonych i zdrowego rozwijania się posadzonych roślin.
Wśród licznych pozycji znajduje się też trawnik z siewu. Jest to propozycja dla osób ceniących sobie naturalne, praktyczne i proste rozwiązania. W naszym katalogu znajdą Państwo pierwszej klasy darń, skomponowaną ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków traw ozdobnych lub użytkowych. Mieszanki te są przez naszych fachowców dobierane w zgodności z panującymi na danym obszarze warunkami – w szczególności glebowymi oraz atmosferycznymi.

 

Cena zawiera: nasiona traw, robociznę i przygotowanie podłoża: 10zł/m2

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!