Trawnik z rolki

Wymagający Klienci cenią sobie proponowane przez nas trawniki z rolki. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne w użyciu, ale też charakteryzujące się wyjątkową trwałością. Nic więc dziwnego, że chętnie sięga się po tę metodę podczas zakładania ogrodu.
Trawa z rolki to bardzo szybki i prosty sposób na budowę trawnika w Twoim ogrodzie. Efekt jest natychmiastowy i dokładnie taki, jak przewiduje projekt. Przepiękny i równy trawnik bez chwastów i dziur z pewnością spełni Państwa oczekiwania – wszakże nasze murawy z rolki składają się z najwyższej jakości mieszanki traw gazonowych. Co ważne, świadczymy zarówno obsługę gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z zamieszczonymi poniżej, szczegółowymi informacjami dotyczącymi trawników z rolki.

.: przeznaczenie
- boiska sportowe
- tereny rekreacyjne
- otoczenia domów
- skarpy
- parkingi


.: parametry
- grubość ok. 2 cm
- wymiary 40 x 250 cm (1 m2)
- ciężar rolki (1 m2) ok. 20 kg
- transport na paletach 40 lub 50 m2
- produkcja na podłożu naturalnym ziemnym


.: charakterystyka
- trawnik conajmniej 12 miesięczny uzyskiwany metodą
odcinania od macierzystego podłoża

Cena: ok.24zł./m2 (materiał: darń + robocizna) Cena bez ziemi.

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!