• Cumaru

Tarasy z drewna

Naszą specjalnością są również nietypowe zlecenia. Podczas projektowania i zakładania ogrodów, często uzupełniamy przestrzenie tarasami drewnianymi, znajdującymi się w nawierzchniach, przy oczkach wodnych i basenach, będących kładkami i pomostami na stawach. Wszystkie tarasy z drewna montujemy z desek mocowanych na legarach, na prawidłowo przygotowanym podłożu, co zapewnia stabilność.

Aby wykonywane konstrukcje posiadały pożądaną żywotność, do ich stworzenia używane są odpowiednie, wyselekcjonowane gatunki drewna, zarówno europejskie, jak i egzotyczne:

• Indonezja -Bangkirai, Teak, Thermo-Teak (posiadające certyfikat FSC)

• Ameryka Południowa - Cumaru, Massaranduba, Ipe, Itauba

• Afryka - Iroko

• Europa - Modrzew syberyjski, Sosna

Zlecenia tego typu wyceniamy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt mailowy. Serdecznie zapraszamy.

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!