• systemy nawadniające
  • systemy nawadniania

Systemy nawadniające

Czy poszukujesz niezawodnego systemu, który świetnie sprawdzi się w swojej roli i regularnie nawodni trawniki, drzewa, krzewy i kwiaty? Jeśli tak, to chętnie je dla Państwa zaprojektujemy, dostarczymy na miejsce oraz zainstalujemy, a w przypadku awarii, zajmiemy się również pracami serwisowymi.
Automatyczne systemy do nawadniania ogrodów, a także linie kroplujące oraz zraszacze wynurzane, to praktyczne, nierzucające się w oczy, bezkolizyjne urządzenia. Montowane są najczęściej na boiskach sportowych oraz polach golfowych. Sprawdzają się również w sadach, a także na terenach zielonych, otaczających domy jednorodzinne i rezydencje.
Mając na uwadze Państwa zróżnicowane wymagania, zamontować możemy urządzenia i systemy pochodzące od takich producentów, jak:
• K-Rain,
• RainBird,
• Toro,
• Hunter, a także inne.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej siedziby w Warszawie.
Ceny orientacyjne budowy systemów nawadniających:

 

Ceny budowy systemów nawadniających:

do 500 m2 - 14 zł do 18 zł za m2
do 1 000 m2 - 7 zł do 13 zł za m2
do 2 000 m2 - 6 zł do 11 zł za m2
do 3 000 m2 - 5 zł do 9 zł za m2

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!