• Pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodów, usługi ogrodnicze

Wypielęgnowany ogród stanowi wizytówkę każdej posesji i świadczy o dobrym guście właścicieli. Jednak jak postąpić w przypadku, kiedy teren zielony znajduje się na dużym obszarze lub nie mamy czasu się nim zajmować? Warto wtedy skorzystać z usług świadczonych przez profesjonalistów, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy, szybko oraz terminowo realizując wszystkie zlecenia.
Z chęcią zajmiemy się takimi kwestiami, jak:

  • koszenie trawników i wywóz trawy,
  • przycinanie i formowanie żywopłotów, drzew oraz krzewów,
  • ochrona chemiczna roślin przed szkodnikami, a także zwalczanie chemiczne chwastów,
  • prace porządkowe (usuwanie liści),
  • a także konserwacja oczek wodnych i stawów.

Nasi doradcy chętnie udzielą Klientom licznych wskazówek, co również ułatwi Państwu prawidłowe pielęgnowanie i zajmowanie się roślinami. Z naszą pomocą każda przestrzeń zielona będzie nie tylko perfekcyjnie zaaranżowana, ale też funkcjonalna.

Abonament miesicyny już od 1200zł.

Jednorazowa wizyta ogrodnika już od 300zł. / 8 godzin pracy

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!