Oferta

Zajmuję się kompleksowym projektowaniem, wykonawstwem i pielęgnacją terenów zielonych. Świadczę kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Wykonuję: Inwentaryzację ogrodu, waloryzację zieleni, modyfikację elementów małej architektury np. budek dla ptaków, itp. Projekty ogrodów przydomowych, projekty zieleni miejskiej, projekty aranżacji wnętrz zielenią, projekty zagospodarowania terenów rekreacyjnych np. stawy kąpieliskowe, projekty zagospodarowania zielenią osiedli mieszkaniowych, projekty zagospodarowania placów przy budynkach usługowych, projekty zagospodarowania parków i skwerów miejskich, projekty aranżacji patio.

Projektowanie ogrodów

Tworząc koncepcje terenów zielonych skupiamy się na stworzeniu obszarów łączących w sobie piękno oraz funkcjonalność. Pragniemy zadbać o dobór najlepszych rozwiązań, w pełni dostosowanych do indywidualnych preferencji każdego Klienta. Projektowanie ogrodów w naszym wykonaniu polega na jak najskuteczniejszym zagospodarowaniu obszaru, doborze roślinności i odpowiednich technologii (np. nawadniania czy oświetlenia) oraz uczciwej wycenie. Na życzenie przedstawiamy gotową wizualizację zagospodarowanego terenu.

Projekt składa się:

1) Projekt zagospodarowania terenu.

2) Dobór szaty roślinnej.

3) Projekt techniczny np. zbiornika wodnego (dobór pompy) z rysunkiem kaskady, oświetlenia i systemu nawadniającego z rys. rozmieszczenia spryskiwaczy.

4) Wizualizacja na życzenie klienta.

5) Wycena ogrodu.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie i z przyjemnością jeździmy do klientów z całej Polski.

Budowanie ogrodów

Niezależnie od tego, czy dopiero pragną Państwo zlecić wykonanie projektu, czy też podjąć się realizacji już posiadanego – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Budowanie ogrodów jest dla nas nie tylko pracą, ale i życiową pasją. Przygotowując je zawsze troszczymy się o całokształt i ostateczny rezultat naszych działań – uwzględniamy konieczność zatroszczenia się nie tylko o ich piękno, ale i funkcjonalność. Jesteśmy przygotowani do założenia systemów nawadniających, wzbogaconych rozmaitymi kaskadami. Podejmiemy się również położenia kostki granitowej lub kamienia naturalnego. Wykonamy też oczka wodne oraz zatroszczymy się o obecność małej architektury.

 

Krok po kroku:

 

KROK 1 – WYCENA. Przeprowadzamy wycenę wstępną oraz końcową. Wstępna, zajmująca zazwyczaj jeden dzień, opiera się na analizie dostarczonego do nas (lub wykonanego przez nas) projektu oraz opisu obecnego stanu ogrodu. Natomiast wycena końcowa opiera się na danych zebranych przez naszego pracownika w trakcie przeprowadzonej wizji lokalnej – po dokonaniu niezbędnych pomiarów oraz rozmowie przeprowadzonej z Państwem.

 

KROK 2 – UMOWA. Drugim etapem jest sporządzenie umowy, która uwzględnia uzgodniony z Klientem termin realizacji. Jej podpisanie oznacza przejście do kolejnego etapu współpracy, czyli realizacji projektu.

 

KROK 3 – BUDOWA OGRODU. Czas budowy ogrodu uzależniony jest zarówno od stopnia trudności, zaawansowania projektu, jak również ukształtowania i specyfiki terenu. O wszystkich zmianach w terminach realizacji będą Państwo informowani na bieżąco. Dla terenu o powierzchni 1000m2 czas realizacji wynosi zazwyczaj od 2 do 3 tygodni (są to dane orientacyjne).

 

Zakładanie ogrodów

Zajmujemy się realizacją stworzonych przez nas lub inne biura projektów, a korzystamy tylko z najlepszych materiałów i rozwiązań. Wykonujemy na Państwa życzenie systemy nawadniające, oczka wodne, nawierzchnie z kostki lub kamienia naturalnego, dobieramy oświetlenie oraz elementy małej architektury. Wszystkie wyceny zakładanych ogrodów dokonywane są indywidualnie, a czas realizacji staramy się zawsze skracać do minimum. Dbamy o to, aby efekty naszych prac zadowalały Klientów z całej Polski, niezależnie od ich potrzeb i wymagań.

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!