• oczko wodne

Oczka wodne

Oczka wodne z kaskadą stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji terenu zielonego. Zadbane i wyposażone w funkcjonalne systemy, sprawią wiele radości i uprzyjemnią wypoczynek na łonie natury, kojąc umysł delikatnym szumem wody.
Proponujemy kompleksowe wykonanie oczka wodnego z kaskadą – od szczegółowego projektu, niezbędnego do uzyskania zgody na budowę, aż do terminowej i profesjonalnej realizacji. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i wytrzymałość instalacji, sięgamy wyłącznie po najlepsze, sprawdzone elementy – pompy i filtry do oczek firmy OASE, a także geomembrany EPDM.
Każdy zamówiony przez Państwa zbiornik wodny podlega indywidualnej wycenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych Klientów.

Cena: od 200zł. do 1000zł./m2

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!