• System nasadzeń drzew
  • drzewo bez palikowania
    drzewo bez palikowania

Nowoczesny system nasadzenia dużych drzew

Nasza firma idzie do przodu z biegiem czasu w usługach ogrodniczych. Mając na uwadze różnice pomiędzy naturalnym i sztucznym otoczeniem, przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii można w dużym stopniu odtworzyć prawidłowe warunki w niesprzyjającym środowisku gdze istnieje duża zabudowa miejska, powierzchnia biologicznie czynna jest bardzo mała, a naturalna woda deszczowa jest odprowadzana do kanalizacji.

 

Jeżeli mamy zamiar zasadzić drzewo które w przyszłości będzie dosyc duże, zapotrzebowanie na wode będzie spore, palikowanie drzewa wydaje się nieestetyczne, a system korzeniowy może uszkodzić naszą nawierzchnie. To musimy zastosować nowoczesny system nasadzeń drzew.

 

Proponujemy Państwu system doprowadzenia wody bezpośrednio do korzeni drzewa ze specjalnymi koszami retencyjnymi. W bardzo prosty i szybki sposób podlewania.

 

Panele ochronne ze specjalnego tworzywa sztucznego chronią otoczenie i kierują przyrost korzeni w dolne partie. Zapibiega to w przyszłości uszkodzeniu chodnika lub innych budowli.

 

Drzewa już teraz nie potrzebują palikowania. Opatentowany system haków zapewnia odpowiednie utrzymanie i ustabilizowanie bryły korzeniowej w podłożu. Dzieki temu nie musimy już palikować nowo nasadzonego drzewka.

 

Takie zastosowanie cieszy się dużą popularnością wśród osób, które posiadają prywatne ogrody ale i coraz częściej taki system jest instalowany w miejskiej zieleni. Naszą prace w miejscu publicznym można obejrzeć na terenie Pałacu Branickich przy ulicy Nowy Świat 18/20 w Warszawie.

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!