• Alejki ścieżki żwirowe

Nawierzchnia ze żwiru

Tereny zielone zaaranżowane w japońskim stylu, ścieżki, szlaki komunikacyjne, a także alejki – niezmiennie kojarzą się z nawierzchniami żwirowymi.
Ze względu na swoją korzystną cenę, a także możliwość szybkiego zrealizowania usługi tego typu, cieszą się one dużą popularnością. Wiele ogrodów projektuje się i zakłada z uwzględnieniem nawierzchni żwirowej. Ich dużym atutem jest trwałość, a także odporność na działanie wilgoci oraz kontaktu z glebą. Co więcej, ciężar własny żwiru, a także prawidłowa realizacja tego typu szlaku, uniemożliwia wypłukiwanie drobinek i przemieszczanie się ich.
Ścieżki i alejki żwirowe świetnie komponują się z zielenią, w szczególności w przypadkach, kiedy rośliny zaaranżowane są na wyspach i klombach nimi otoczonymi.

Cena: ok.60zł./m2

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!