• nawierzchnia z kamienia naturalnego

Nawierzchnia z kamienia naturalnego

Jeśli ważnym elementem uprzyjemniającym życie jest dla Państwa estetycznie zaaranżowana przestrzeń dookoła posesji, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy szeroki wachlarz prac ściśle związanych z projektowaniem, a także zakładaniem ogrodów. Wśród licznych opcji znajdują się też chętnie wybierane nawierzchnie układane z kamienia naturalnego:
• piaskowca,
• marmuru,
• granitu,
• otoczaka,
• a także serpentynitu,
które doskonale komponują się z zielenią roślin, stanowiąc idealną oprawę dla kwiatów, krzewów, drzew i trawników.
Nawierzchnie wykonujemy na podbudowie z obrzeżem, a fugi wypełniamy ozdobnym grysem marmurowym. Dzięki temu, całość jest stabilna i zwarta, odporna na wypłukiwanie przez wodę z opadów atmosferycznych, wilgoć, a także inne, niekorzystne czynniki.
Cena orientacyjna: 240zł/m2 (w zależności od rodzaju kamienia)

 

Cena: 240zł/m2 (zależy od rodzaju kamienia)

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!