• TVN w naszej firmie
    TVN w naszej firmie

Nasze studio projektowe

Nasze studio projektowania ogrodów jest miejscem gdzie wszyscy nasi architekci tworzą swoje projekty. Jest to miejsce gdzie możemy zaprosić Państwa w celu zaprezentowania naszych prac, omówienia projektu i realizacji którą ewentualnie będziemy wykonywać. Na miejscu mamy do Państwa dyspozycji projekty ogrodów, zdjęcia wykonanych prac w terenie, katalogi roślin, prospekty, katalogi materialów do budowy.

Na miejscu także organizujemy szkolenia dla wykonawców w zakresie budowy systemów nawadniających i budowy oczek wodnych.

 

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!