• nasadzenia roślin

Nasadzenia roślin

Czy marzą Państwo o tym, aby na terenie Państwa posesji pojawiły się kwiaty, drzewa i krzewy w idealnie uzupełniających się aranżacjach? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to z pewnością niezbędne będzie skorzystanie w tej kwestii z usług profesjonalnej firmy.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie, zarówno w projektowaniu, jak i zakładaniu ogrodów. W rezultacie, wszystkie prace zaczynamy od odpowiedniego przygotowania podłoża. W zależności od wybranych gatunków drzew, krzewów i kwiatów, stosujemy odpowiednie dla nich mieszanki gleby, bogate w minerały i składniki odżywcze. To pozwala stworzyć nasadzanym roślinom optymalne warunki wzrostu i rozwoju systemy korzeniowego.
Naszym Klientom proponujemy atrakcyjne oraz indywidualnie ustalane ceny – zależne od założeń projektowych oraz od wielkości powierzchni, jaką będziemy się zajmować.

Cena orientacyjna: 30-35% wartości materiału roślinnego (robocizna+ziemia pod nasadzenia)

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!