• Murek oporowy z betonowych reprodukcji
  • Murek oporowy z betonowych reprodukcji
  • Murek oporowy z łupka

Murki oporowe

Aranżując przestrzeń w ogrodzie, warto pomyśleć o murkach i płotach, które pozwolą na stworzenie interesujących przejść i poziomów, eksponując lub osłaniając dany obszar, stanowiąc niejednokrotnie podporę dla pnączy. W tym celu warto zdecydować się na:


• Murki oporowe z naturalnego kamienia lub reprodukcji betonowych.

Ich dużą zaletą jest fakt, iż mogą być wybudowane zgodnie z Państwa życzeniem – o wysokości od kilku centymetrów do nawet 2 metrów. Świetnie znoszą kontakt z wilgocią, glebą oraz insektami.

Cena orientacyjna: 450zł/mb• Płoty kratowe wykonywane z drewnianych listew.

Swoim wyglądem przypominają przegrody altan o wzorze romboidalnym. W ogrodach stosowane są jako wewnętrzne przegrody o nieformalnych charakterze (np. pergole lub podpory). Dostępne są różne wymiary i kształty.

Cena orientacyjna : 300zł/krata prosta 180x180 z kątownikami i kotwami (cena zawiera materiał i koszt montażu)

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!