Mała architektura

Altany

 

Altana to dobre miejsce na codzienny odpoczynek, chwile relaksu, czy wypicie kubka kawy. Zanim zdecydujemy się na wybór altany, dobrze jest zastanowić się nad lokalizacją i czy będzie użytkowana sezonowo, czy całorocznie. Najlepszym rozwiązaniem na lokalizację elementów małej architektury będzie projekt ogrodu, który powinien wykonać architekt krajobrazu. Według specjalistów odległość altany do budynku mieszkalnego powinna wynosić około 20 metrów, by zapenić kameralne warunki. Istniej wiele gotowych konstrukcji altan np. w centrach ogrodniczych, marketach, często takie altany nie pasują do aranżacji ogrodu. Warto wykonać projekt na wymiar, który spełni Państwa oczekiwania.

 

Grill

 

Grill jest potrzebnym rekwizytem w każdym ogrodzie przydomowym. Jest miejscem spotkań rodzinnych, czy towarzyskich i miejscem gdzie można smacznie zjeść. Nowoczesne grille to prawdziwe mini kuchnie wyposażone w duże paleniska. Jest wiele modeli gotowych dostępnych na rynku, np. grill betonowy można kupić w supermarkecie i jest on dość mały, jeżeli oczekują Państwo większej ilości osób to warto wybudować taki grill np. z cegły klinkierowej, czy cegły palonej. Materiał, który posłuży do budowy powinien pasować do architektury pozostałych budowli. Dobrze zaprojektowana letnia kuchnia jest oryginalną i praktyczną ozdobą ogrodu.     

 

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!