• koszenie trawników

Koszenie trawników

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Dzięki nam, tereny zielone, będące zarówno częścią prywatnych posesji, jak i stanowiące obszary użyteczności publicznej, zamienią się w zadbane miejsca, zachwycające swoim urokiem.


Nasi przeszkoleni i profesjonalni pracownicy zajmują się koszeniem trawników, a dla Państwa wygody – również wywozem skoszonej trawy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który nie narusza struktury powierzchni, szybko i precyzyjnie przycinając trawę na odpowiednią wysokość. Zabieg ten, wykonywany regularnie i w sprzyjających warunkach pogodowych sprawi, że murawa na długo zachowa swój świeży kolor oraz odpowiednią gęstość.


Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami.


Cena orientacyjna: od 0.1zł – 3zł/m3

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!