• kostka granitowa

Kostka granitowa

Jeśli cenią sobie Państwo solidne i trwałe rozwiązania, których walory estetyczne będą cieszyć wzrok przez długie lata, to zachęcamy do zapoznania się z opcjami oferowanymi przez naszą firmę. Wykonujemy nawierzchnie z kostki granitowej. Brukowane drogi, parkingi, podjazdy i place nie tylko charakteryzują się doskonałą odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, ale też świetnie się prezentują. Naturalne, ziemiste kolory, unikalna faktura, a także możliwość ułożenia kostki w interesujące, mozaikowe wzory, to jedne z wielu atutów tego rozwiązania.
Nawierzchnie tego typu wykonujemy z wysokiej jakości granitu, który nie ma tendencji do pękania i kruszenia się. Przed przystąpieniem do pracy przygotowujemy szczegółowy projekt przyszłej aranżacji, jaka wykonana zostanie w Państwa ogrodzie lub wokół posesji.


Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie

Cena: ok. 210zł./m2

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!