Kostka betonowa

Działamy na rynku od dawna, świadcząc profesjonalne usługi oraz dokładając wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania względem rezultatów będących efektem naszej pracy. Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, wykorzystując do tego celu różnorodne materiały oraz rozwiązania. Zawsze dążymy do tego, aby zaaranżowane przez nas przestrzenie i kompozycje doskonale się uzupełniały. Chętnie łączymy kontrastowe faktury oraz barwy, sięgając po pierwszej klasy surowce.


Wśród licznych, proponowanych przez nas rozwiązań, znajdują się również nawierzchnie z kostki betonowej. Jest to opcja ciesząca się dużą popularnością, głównie ze względu na swoje walory estetyczne, trwałość oraz dobrą odporność na działanie niekorzystnych czynników.


Z kostki betonowej wykonujemy nawierzchnie dróg, parkingów, podjazdów, a także placów będących częścią parków i innych terenów zielonych.

 

Cena: ok. 150zł./m2

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!