• kaskady we wnętrzach
    kaskady we wnętrzach

Kaskady we wnętrzach

Ściany wodne, kaskady, strumyki, a także małe fontanny cieszą się obecnie niesłabnącą popularnością. Ponieważ od wielu lat zajmujemy się projektowaniem ogrodów i elementów wyposażenia wnętrz, chętnie podejmujemy się realizacji trudnych i złożonych zadań. Zaprojektujemy i wykonamy różnego typu konstrukcje angażujące do swego działania wodę. Kaskady wykonujemy z kamienia naturalnego, płyt ciętych i szlifowanych, blachy nierdzewnej, szkła i wielu innych materiałów, co w rezultacie pozwala na uzyskanie wyjątkowych walorów estetycznych.

Co więcej, wykorzystujemy pierwszej klasy pompy Oase, dzięki którym obieg wody może pozostać w większości przypadków zamknięty. Są one przystosowane do ciągłej pracy, a także bardzo ciche. Projektowanie i wykonanie kaskady we wnętrzu podlega indywidualnej wycenie, a podana cena jest tylko orientacyjna.
Zapraszamy Klientów z Warszawy oraz okolic.

 

Cena orientacyjna to ok. 12000zł./komplet

 
powiadom znajomego

Projektowanie i zakładanie ogrodów stanowi naszą pasję. Tworzone przez nas projekty uwzględniają indywidualne preferencje i oczekiwania Klientów. Źródłem naszych inspiracji jest natura, a pomysły z niej zaczerpnięte sprawnie łączymy z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Projektowanie ogrodu traktujemy jak wyzwanie, które wymaga od nas rzetelności, profesjonalizmu i zaangażowania. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność oraz Państwa pomysły i sugestie pozwolą nam stworzyć ogród, który będzie spełnieniem Państwa marzeń.
Zapraszamy!